Vores frisører

Bente Svarrer
bente@demobile.dk

50 44 85 21


Kører i Hillerød, Allerød,

Birkerød.

Dan Jämhammer

dan@demobile.dk

28 88 88 59

Kører i Nordsjælland

Bettina Vincent Nielsen
vincent@demobile.dk

27 87 60 44

Kører i Storkøbenhavn
Udfører hair-extensions &
langthårsopsætninger

​Natasja Smit Sø

natasja@demobile.dk

24 64 28 27

Kører i Roskilde og omegn.Udfører hair-extension & langthårsopsætninger

Charlotte Just
charlotte@demobile.dk

28 88 88 50

Kører i Helsinge og den sjællandske nordkyst

Tina Nielsen
tina@demobile.dk
28 88 88 62

Kører i Solrød, Greve, Køge, Tåstrup og Roskilde.Udfører langthårsopsætninger​​

de mobile frisører  -  Tlf.  ​70 10 00 01  -  Mail: info@demobile.dk